Demiryolu Hat Bakım Sistemleri

Firmamız 1978 yılında EYÜPOĞLU TORNA olarak ev dikiş makinaları üretimi ve daha sonra Tekstil örme, Jarse Makinaları  yedek parça ve imalatlarını yaparak faaliyetlerine başlamıştır. 

    Firmamız Gelişimini kompresör üretimi yapan Komsan aş. firması ile fason üretim. arge ve özel imalatlar noktasında anlaşma yaparak çalışmalarını sürdürdü. 

    Gelişen Ülkemiz ve sanayimize uyum sağlama adına Şirketleşme çalışmalarını tamamlayıp EYÜPOĞLU MAKİNA DIŞ TİC. ÜNVANI ile, Makina ekip ve teçhizatlarını yenileyerek üstün kalite standartları gerektiren imalatlara yönelmiştir.  Halen bu çalışmalarımız ülkemizin sayılı kurumları olan, Türk Hava yolları, Türk Hava yolları teknik Aş.  İstanbul ulaşım AŞ. İstaç Aş, Hamidiye Aş., Kastamonu entegre  gibi firmalarla ihale ve teklif alma usulu ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

        Firmamızın kendi imalatı olan, Raylı sistem ekipmanları, Silahlı güvenlik ihtiyacı olan doldur boşalt mekanızması, iskele kalıp diş çekme makinası, tekstil ihtiyacı olan çağlık sistem ekipmanı firmamaız üretimi olarak çeşitli  firma ve mekanlarda yerini almaktadır. 

Demiryolu Hat Bakım Sistemleri